dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwag± oraz osób maj±cych problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywno¶ci ruchowej na ¶wieżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiaj±cych prawidłow± technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mię¶ni całego ciała. Dzięki... więcej »
pogadanki o bezpieczeństwie dla najmłodszych

NABÓR NA KURS RATOWNIKA WODNEGO

2018-08-16, 12:21:30

Zapraszamy na sprawdzian wstępny i spotkanie organizacyjne na kurs ratownika wodnego w dniu 8.09.2018 na godz. 11:00 Kryta Pływalnia MOSiR (sala ATAK) godz. 12:00- sprawdzian na basenie.

Szkolenie na ratownika wodnego trwa 63 godziny i jest prowadzone według najnowszych przepisów o ratownictwie wodnym zgodnie z ustaw± „o bezpieczeństwie osób na obszarach wodnych” z dnia. 18 sierpnia 2011r. (DU nr 208, poz. 1240).

 

Całkowity koszt kursu - 1.100zł

 

WYMAGANIA:

- 18 lat

- umiejętno¶ci pływackie

- dobry stan zdrowia

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!