dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
pogadanki o bezpieczeństwie dla najmłodszych

NABÓR na kursy pływania

2018-08-27, 10:53:08

Nauka pływania dla dorosłych- od czego tu zacząć…?

Jeśli czujesz naturalny lęk przed wodą, czy strach przed tonięciem – to najwyższy czas aby zmierzyć się z rzeczywistością , zaryzykować i  zanurzyć się w wodzie.  Udowodnimy, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno.

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na nauki pływania każdą osobę dorosłą, która chce przystąpić do kursu od podstaw bądź doskonalić swoje umiejętności pływackie.

Proponujemy zajęcia pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej w grupach do 10 osób, jeden raz w tygodniu w systemie 10 zajęć po 60 minut. Zajęcia będą się odbywały na Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu ul. Robotnicza 68.

Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć 11 wrzesień 2018   ( w zależności od uzbieranej grupy).

Zajęcia nauki pływania od podstaw będą odbywały się : wtorek lub czwartek godz. 20:00

Zajęcia doskonalenia umiejętności pływackich : środa godz. 19:00

Akcesoria niezbędne na basen:

·        odpowiedni strój kąpielowy,

·        czepek

·        okularki pływackie

·        klapki

·        ręcznik

Koszt kursu – 300 zł (możliwość rozłożenia płatności w dwóch ratach).

Jeśli jesteś już przekonany do tego, że nauka pływania jest dobrym pomysłem i początkiem drogi ku świetnej formie zapisz się już dziś : Biuro EL WOPR 55 230 40 55 lub email: elwopr@tlen.pl 

 

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!