dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

NABÓR NA KURSY NAUKI PŁYWANIA W 2019

2019-01-17, 10:59:14

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na NOWE KURSY nauki pływania każdą osobę dorosłą, która chce przystąpić do kursu od podstaw bądź doskonalić swoje umiejętności pływackie.

Proponujemy zajęcia pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej w grupach do 10 osób, jeden raz w tygodniu w systemie 10 zajęć po 60 minut. Zajęcia będą się odbywały na Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu ul. Robotnicza 68.
Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć 4 luty 2019 ( w zależności od uzbieranej grupy).
     
Zajęcia nauki pływania od podstaw
będą odbywały się w dwóch grupach 1x w tygodniu do wyboru:

poniedziałek 20:00-21:00 – I grupa
wtorek 20:30 – 21:30 –II grupa

niedziela 15:00 - 16:00 - III grupa(są jeszcze miejsca)

niedziela 16:00-17:00 - IV grupa (są jeszcze miejsca)

Zajęcia odbywają się na Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu na małej niecce, z czasem w miarę postępu grupy przenosimy się na basen sportowy.
     
Zajęcia doskonalenia umiejętności pływackich: środa godz. 19:00 – 20:00
– kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają umiejętności pływackie i chcą je doszkolić konkretnymi stylami.
     
     Akcesoria niezbędne na basen:
     - odpowiedni strój kąpielowy,
     - czepek
     - okularki pływackie
     - klapki
     - ręcznik

 

Koszt kursu – 300 zł (możliwość rozłożenia płatności w dwóch ratach). Koszt kursu dla osób uczęszczających już w naszych zajęciach - 280 zł     

Jeśli jesteś już przekonany do tego, że nauka pływania jest dobrym pomysłem i początkiem drogi ku świetnej formie zapisz się już dziś: Biuro EL WOPR 55 230 40 55 lub email: elwopr@tlen.pl.

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!