dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwag± oraz osób maj±cych problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywno¶ci ruchowej na ¶wieżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiaj±cych prawidłow± technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mię¶ni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

Wsparcie otrzymane od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

2019-08-06, 09:04:01

Elbl±skie WOPR w roku bież±cym otrzymało 50 ty¶ zł od Wojewody Warmińsko - Mazurskiego na działania z zakresu ratownictwa wodnego oraz organizowanie i prowadzenie szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego na terenie województwa warmińsko - mazurskiego.

W ramach otrzymanego wsparcia m.in. dokonano wymiany tuby łodzi ratowniczej RIB S-4800, ubezpieczono dyżuruj±cych ratowników wodnych oraz sprzęt ratowniczy jak również dokonano opłaty za hangarowanie łodzi.

Poniżej RIB S-4800 w nowej odsłonie.

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!