dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

NABÓR NA NAUKĘ PŁYWANIA dla osób dorosłych 2021/2022

2021-09-15, 13:05:17

Nauka pływania dla dorosłych- od czego tu zacząć…?

Jeśli czujesz naturalny lęk przed wodą, czy strach przed tonięciem – to najwyższy czas aby zmierzyć się z rzeczywistością, zaryzykować i  zanurzyć się w wodzie.  Udowodnimy, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno.                                                                                                            Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na nauki pływania każdą osobę dorosłą, która chce przystąpić do kursu od podstaw bądź doskonalić swoje umiejętności pływackie.

Proponujemy zajęcia pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej w grupach do 10 osób, jeden raz w tygodniu w systemie 10 zajęć po 60 minut. Zajęcia będą się odbywały na Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu ul. Robotnicza 68.

Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć:

KURS PODSTAWOWY – nauka pływania od podstaw na małym basenie START 01.10.2021 piątek godz. 19:00 – 20:00

KURS DOSKONALENIA PŁYWANIA  - doskonalenie umiejętności pływackich –nauka różnych stylów-zajęcia na dużym basenie  START 02.10.2021 sobota godz.10:00 – 11:00

 

Akcesoria niezbędne na basen:

·        odpowiedni strój kąpielowy,

·        czepek

·        okularki pływackie

·        klapki

·        ręcznik

Koszt kursu – 330 zł (możliwość rozłożenia płatności w dwóch ratach). Koszt kursu dla osób uczęszczających już na naszych zajęciach 300 zł

Jeśli jesteś już przekonany do tego, że nauka pływania jest dobrym pomysłem i początkiem drogi ku świetnej formie zapisz się już dziś : ZAPISY email: elwopr@tlen.pl  tel 502-358-016 w godz. 14:00 – 17:00

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!