dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

Fitness w wodzie

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form rekreacji fizycznej.

Wpływ ćwiczeń w wodzie jest nieoceniony. U wszystkich osób ćwiczących systematycznie zauważa się poprawę cech motorycznych takich jak wytrzymałość, gibkość, wydolność.Nasze zajęcia cieszą się ogromną popularnością ze względu na sposób i profesjonalizm ich prowadzenia.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Instruktor Aqua aerobicu - Bożena Ruszkowska posiada również inne niezbędne przy pracy w wodzie uprawnienia m.in. jest Instruktorem Ratownictwa WOPR, Instruktorem pływania oraz Instruktorem rekreacji fizycznej.

Zajęcia Fitness w wodzie są jej pasją, prowadzi je w sposób ekspresyjny i dynamiczny, ciągle zaskakując nowymi pomysłami.

Zajęcia odbywają się przy użyciu profesjonalnego sprzętu do AQUA AEROBICU firmy BECO - dwa razy w tygodniu i trwają 30 min.

Proponujemy następujące grupy:

Zajęcia prowadzone w Hotelu Elbląg zajęcia trwają 60 minut( w tym 30 minut ćwiczeń + 30 minut sauna,jacuzzi,bicze wodne lub pływanie)- 200 zł

poniedziałek 17:45 środa 17:45 - grupy mieszane
 


 

 


 
 


  
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!