dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwag± oraz osób maj±cych problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywno¶ci ruchowej na ¶wieżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiaj±cych prawidłow± technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mię¶ni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

Młodzi Pomorzanie - wiatr w żagle

 Elbl±skie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzib± w Krynicy Morskiej realizuje projekt PO KL "Młodzi Pomorzanie - wiatr w żagle" w ramach Priorytetu VII. Promocja integracji społecznej Działanie 7.2  Poddziałanie 7.2.1 w województwie pomorskim. 

Swój udział w projekcie zgłosiło 12 uczestników, zamieszkałych Gminę Krynica Morska,niezatrudnionych, w przedziale wiekowym 18-30 lat.

W ramach wsparcia uczestnicy projektu bior± udział w szkoleniu na ratownika wodnego, kursie KPP, zajęciach z doradc± zawodowym, poradnictwie psychologicznym z coachingiem oraz stażach (dla 5 osób).loga_unia.jpg

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!