dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
pogadanki o bezpieczeństwie dla najmłodszych

O projekcie

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe  realizuje projekt PO KL pn"II edycja Młodzi Pomorzanie - wiatr w żagle" w ramach Priorytetu VII. Promocja integracji społecznej Działanie 7.2  Poddziałanie 7.2.1 w województwie pomorskim. 

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne,nieaktywne zawodowo, w przedziale wiekowym 15-30 lat, zamieszkałe w powiecie nowodworskim.

 

 Kolejne SPOTKANIE REKRUTACYJNE odbędzie się dnia 18.11.2014 o godz. 12:00 w OSP ul. Drzymały 4 Nowym Dwór Gdański


W ramach wsparcia uczestnicy projektu wezmą udział w:

 

1. Kursie ratownika wodnego - który składa się z części teoretycznej -35 h, części praktycznej i technicznej - 75 h, kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym- uczestnicy projektu otrzymają Zaświadczenie z tytułem Ratownika Wodnego oraz Zaświadczenie KPP. Ponadto uczestnicy skierowani zostaną na trzymiesięczne płatne staże w wysokości 1680 zł brutto /m-c.

2.Zajęciach z doradcą zawodowym -uczestnicy projektu opracują wraz z doradcą dokumenty aplikacyjne niezbędne do podjęcia pracy w przyszłości oraz opracują ścieżki kariery.

3. Zajęciach z aktywności zawodowej- mających na celu nauczenie się poruszania po rynku pracy,nabycia wiedzy jakie prawa przysługują pracownikowi,a jakie pracodawcy, omówienie różnych form zatrudnienia.

4. Zajęciach coachingowych- to zajęcia grupowe i indywidualne polegające na treningu osobowości, przełamywania własnych barier, tworzenia własnego charakteru, kreatywnego myślenia w celu bycia konkurencyjnym na rynku pracy i społeczeństwie.


  


loga_unia.jpg

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!