dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwag± oraz osób maj±cych problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywno¶ci ruchowej na ¶wieżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiaj±cych prawidłow± technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mię¶ni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

WOPR

Elbl±skie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe jest organizacj± od 1975 roku. Posiada status organizacji pożytku publicznego i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze S±dowym pod numerem 0000031769

Głównym celem naszego stowarzyszenia jest upowszechnienie umiejętno¶ci pływania, ochrona ludno¶ci nad wodami, upowszechnienie proekologicznego stylu życia.

Ratownicy i instruktorzy elbl±skiego WOPR przez okres całego roku zajmuj± się działalno¶ci± prowadz±c pogadanki, prelekcje na temat bezpieczeństwa nad wodami i ekologii wód, warsztaty z reanimacji i zasad udzielania pierwszej pomocy dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz konkursy o bezpieczeństwie i ochronie ¶rodowiska wodnego.
Głównym celem prowadzonych szkoleń jest zmniejszenie liczby utonięć, a przede wszystkim edukacja w zakresie bezpiecznego przebywania nad wodami i udzielania pierwszej pomocy.

Główne imprezy organizowane dla dzieci to zawody z okazji Dnia Dziecka i "Mikołajkowe zawody pływackie".
Pamiętamy również o dorosłych organizuj±c dla nich zajęcia rekreacyjne w wodzie, zawody pływackie "MASTERS" oraz zawody rodzinne pod nazw± "Wodny Festyn Rodzinny".

Zapraszamy małych i większych pływaków do udziału w programach Elbl±skiego WOPR, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów z zakresu pływania, ratownictwa, nurkowania i sportów motorowodnych, każdy znajdzie co¶ dla siebie.

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!