dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

Kursy i Szkolenia

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prowadzi specjalistyczne szkolenia:

- Ratownik Wodny
- Kurs Nurkowania
- Pierwsza pomoc przedmedyczna

Decyzją Ministra Spaw Wewnętrznych z dnia 16 października 2013 r. wydaną na podstawie art. 12 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych z dnia 18 sierpnia 2011 r. (Dz.U.208 poz. 1240) Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe jest uprawnione do wykonywania ratownictwa wodnego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu na stopień Ratownik Wodny

* RATOWNIK WODNY

Szkolenie adresowane dla osób pełnoletnich, posiadających aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika ( na podstawie Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o państwowym ratownictwie medycznym).

Szkolenie zakończone egzaminem składanym przez Komisję Egzaminacyjną oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym.

Ratownik Wodny może podejmować pracę zawodową na kąpieliskach,basenach,pływalniach,plażach nadmorskich, na rzekach i jeziorach.

Szkolenie składa się z co najmniej 63 godzin, w tym co najmniej 20 godzin zajęć teoretycznych oraz co najmniej 43 godzin zajęć praktycznych. Najbliższy kurs zaczynamy 15 września 2018 r.

Szkolenia specjalistyczne:

Kursy na stopnie płetwonurka w zarejestrowanym w Polsce systemie międzynarodowym CMAS KDP:
A)płetwonurek młodzieżowy PM w 3 kategoriach wiekowych:
- ukończone 10 lat – odznaka brązowa
- ukończone 12 lat – odznaka srebrna
- ukończone 13 lat – odznaka złota
B)płetwonurek P-1 – uprawnienia do głębokości 20m
C)płetwonurek P-2 uprawnienia do głębokości 40 m

Szkolenia:
mieszanin oddechowych GB – 1
nurkowanie pod lodem PL – 1
nurkowanie w skafandrach suchych SS – 1
nurkowanie wrakowo morskie WM – 1
nurkowanie na nitroksie PN-1/ zaawansowane PN – 2/
przygotowanie nurkowanie na trimiksie PT

Na kursy szkoleniowe P – 3/ uprawnienia do 50 metrów oraz do prowadzenia nurkowań dla płetwonurków P-1 i P-2.

Zajęcia prowadzą instruktorzy z uprawnieniami zawodowymi wydanymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz z uprawnieniami międzynarodowymi.

ZAPRASZAMY DO „PODWODNEGO ŚWIATA” – CZEKA TAM NA WAS PRAWDZIWA PRZYGODA, NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA I CIEKAWE PODRÓŻE.

W WIELU MIEJSCACH PODWODNYCH MOŻESZ BYĆ PIERWSZYM CZŁOWIEKIEM W HISTORII ZIEMI.

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!