dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

Nauka pływania


Na naukę pływania nigdy nie jest za późno!

Elbląskie WOPR zaprasza na nowe kursy nauki pływania organizowane dla osób dorosŁych.

Lekcje przeznaczone są zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać i odczuwają znaczny lęk przed wodą oraz dla tych, którzy chcą poprawić technikę pływania i skorygować błędy, nauczyć się wybranego stylu pływania, przygotować się do egzaminu z pływania. Program nauczania jest dostosowany do sprawności psychofizycznej i posiadanych umiejętności pływackich.

Czas trwania  zajęć wynosi 60 minut.

 

AKTUALNE KURSY JUŻ OD PAŹDZIERNIKA 2021

Kurs nauki pływania dla osób dorosłych - koszt 330zł za 10 zajęć

 piątek (mały basen) godz. 19:00 - 20:00


Kurs doskonalenia umiejętności pływackich dla dorosłych - koszt 330 zł

sobota (duży basen) godz. 10:00 - 11:00


Zajęcia prowadzone są na Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu ul. Robotnicza 68


Co zabrać ze sobą na zajęcia?:

·         Strój kąpielowy

·         Okularki

·         Czepek (zajęcia na dużym basenie)

·         Klapki

·         Ręcznik

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach, zapoznać się z regulaminem pływalni i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie w biurze WOPR. 

 

Należy również pamiętać,że zdobycie powyższych umiejętności pływackich to nie tylko swobodne,bezpieczne poruszanie się w środowisku wodnym, ale także m.in.korekcja wad postawy,prawidłowy rozwój i poprawa kondycji fizycznej.


 

 

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!