dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
pogadanki o bezpieczeństwie dla najmłodszych

Nauka pływania

 

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno!

Elbląskie WOPR zaprasza na nowe kursy nauki pływania organizowane dla dzieci od 5 roku życia po osoby dorosłe.

Lekcje przeznaczone są zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać i odczuwają znaczny lęk przed wodą oraz dla tych, którzy chcą poprawić technikę pływania i skorygować błędy, nauczyć się wybranego stylu pływania, przygotować się do egzaminu z pływania. Program nauczania jest dostosowany do sprawności psychofizycznej i posiadanych umiejętności pływackich.

Czas trwania  zajęć od 30 do 60 minut w zależności od wieku uczestników, zdolności psycho-ruchowych,systematyczności uczestniczenia w lekcjach pływania i zaangażowania oraz wytrwałości i cierpliwości.

Kurs nauki pływania dla dzieci 5 – 6 lat -Grupy prowadzone są na basenie płytkim, składają się maksymalnie z 10 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie.

Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.

 

Kurs nauki pływania dla dzieci 7 – 9 latGrupy prowadzone są na basenie płytkim, składają się maksymalnie z 10 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie.

Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.

 

 Kurs doskonalenia pływania dla dzieci 5 – 6 lat na małym basenie-Grupy prowadzone są na basenie płytkim, składają się maksymalnie z 10 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie.Kurs przeznaczony dla dzieci kontynuujących przygodę z nauką pływania.

Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.

 

Kurs doskonalenia pływania dla dzieciGrupa składa się maksymalnie z 10 dzieci, którymi opiekuje się instruktor.

Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.

 

Kurs nauki pływania dla osób dorosłych

 

Planowany termin rozpoczęcia zajęć po zebraniu odpowiedniej ilości dzieci w grupach – w październiku br.

 


Co zabrać ze sobą na zajęcia?:

·         Strój kąpielowy

·         Okularki

·         Czepek (zajęcia na dużym basenie)

·         Klapki

·         Ręcznik

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach, zapoznać się z regulaminem pływalni i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie w biurze WOPR. 

 

Wszelkie informacje i zapisy uzyskają Państwo pod numerem Biura Elbląskiego WOPR tel. 797 018 816 oraz na stronie internetowej www.elblaskiewopr.pl lub e-mail: elwopr@tlen.pl

Należy również pamiętać,że zdobycie powyższych umiejętności pływackich to nie tylko swobodne,bezpieczne poruszanie się w środowisku wodnym, ale także m.in.korekcja wad postawy,prawidłowy rozwój i poprawa kondycji fizycznej.

Zapraszamy również wszystkie Panie na zajęcia fitness w wodzie.

 

 

 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!